Home

ПАРАФІНО-ВОСКОВА  ПРОДУКЦІЯ, ПРОДАЖ У  КИЄВІ ТА ОБЛАСТЯХ:

Парафін

ПАРАФІН ТЕХНІЧНИЙ МАРКИ Т-1

ПАРАФІН ТЕХНІЧНИЙ МАРКИ Т-2

ПАРАФІН ТЕХНІЧНИЙ МАРКИ Т-3

Компанія «Джеремін» здійснює продаж парафіну по всієї території України. Опрацьована формула конкурентоздатна за вартістю, і відповідає високим вимогам норм та стандартів.

ПАРАФІН НАФТОВИЙ НС

ПАРАФІН ХАРЧОВИЙ МАРКИ П-2

СТЕАРІН (СТЕАРІНОВАЯ КИСЛОТА)

Додається в парафін, щоб той сильніше стискалося при охолодженні і відлиті з нього свічки було легше витягти з форми. Також стеарин перешкоджає опливанню свічок. Деякий час стеарин був основним матеріалом для виготовлення свічок, поки не навчилися отримувати парафін з сирої нафти.

Також у нас можна придбати НЕФРАС та ГЕКСАН (N-GEKSANE)

Уточнюйте ціну за телефонами:
+380983685148 , +380502311375

Технологія виробництва упаковок з жорсткого матеріалу передбачає використання харчового парафіну марки П2. Застосування охоплює більшість тар,пов’язаних зі зберіганням і транспортуванням страв та запакованих продуктів. Парафін додається до препаратів медичного призначення та косметичні набори. Продаж парафіну у Києві марки П2 здійснюється у будь-якій кількості.

ВІСК ЗАХИСНИЙ ПАРАФІНОВИЙ ЯВ-1

ЦЕРЕЗИН МАРКИ 75

Церезин М75 застосовується у виготовленні пластичних масок, виробів з воску, медичних препаратів. Його додають в просочення для антикорозійного покриття або пакувальних та ізоляційних матеріалів.

МАСА СВІЧНА (СУМІШ ПАРАФІНУ ТА ЦЕРЕЗИНУ)

ПЕТРОЛАТУМ (ВІСК МІНЕРАЛЬНИЙ – СУМІШ ПАРАФІНУ, ЦЕРЕЗИНУ ТА ОЛІЙ)

КУПИТИ ОЛІЮ-ПОМ’ЯКШУВАЧ ПН-6 НОВИНКА!

Купити мінеральні масла у Києві, що забезпечать селективну очистку без додаткових присадок, ви маєте можливість у нас. Застосовуються вони в машинобудуванні ,в якості гідравлічної рідини та мастили вузлів механізмів (при низьких антиокисних та антикорозійних вимогах).

Два десятки років компанія «Джеремін» успішно працює на українському ринку якісного парафіну. Продаж в Києві, Харкові, Дніпрі та інших містах України, забезпечує виробництво твердим і технічним парафіном, церезином і петралатумом, а також захисним парафіновим воском ЯВ-1 і свічною масою. Для великих замовників передбачена оптова реалізація. Тепер продаж парафіну у Києві доступна кожному.

По суті, парафін – це воскоподібна речовина кристалічної форми білого кольору, з молекулярною масою 300-450. У розплавленому стані може спостерігатись мала в’язкість. Форма і розмір кристалів залежать від умов виділення матеріалу. Наприклад, нафтовий парафін має тонкі і дрібні кристали. У разі застосування нафтового дистиляту – отримуємо речовину з великим кристалом. Розмір визначається швидкістю охолодження елемента, за принципом більш дрібних частинок з прискоренням процесу термообробки.

Хімічно парафін має діапазон складу граничних вуглеводнів або алканів С18Н38 – С35Н72. При нормальній будові число атомів становить 9-40.

Взаємодія парафіну з іншими елементами яскраво виражено. При з’єднанні з киснем – відбувається окислення HNO3 . В результаті утворюються, подібні рослинним і жировим, кислоти. Таким чином, парафін проявляє інертність при з’єднанні з більшістю реагентів. Температура процесу складає 140 градусів.

Отримання парафіну передбачає депарафінізацію, а також виключення масла з масляного осмолу. При цьому використовують розчинник, такий,як кетон (ароматичний тип). Якщо передбачуваний обсяг твердого парафіну невеликий, то останні не застосовуються. Сировину охолоджують і деформують у прес-фільтрі. Останнім етапом стає потіння газу.

У процесі виготовлення парафіну, зазвичай, роблять очищення (контактне, сіркокисле, гіцрогенізаціонне і перколяційне).

Також, результатом обробки парафіну стає хлоропарафін. Його застосування охоплює хімічну промисловість у вигляді сполучного і токсітропного агента. Використання хлоропарафіну – актуальне при сушінні і просочуванні деревного матеріалу, та виробництві вибухових речовин. При додаванні його у водні розчини, отримують захисне покриття. Виготовлення модельних складів та антіозонавтів в ливарному цеху, також передбачає наявність парафіну. У побутовій промисловості він використовується при створенні свічок будинку, в церквах, на святкових і урочистих заходах. Купити парафін на вигідних умовах,ви маєте можливість у нас.

Застосування захисного воску ЯВ-1, можна спостерігати при виготовленні мастил та паст технічного призначення (одержання керамограніта), полиролей. Використовується в автомобільній та деревообробній промисловості. Під час випуску шин,захисний віск виступає противостарителем і пластифікатором.